Cookies
Naše webové stránky používají soubory cookies.
Při použití těchto webových stránek dáváte svůj souhlas s nastavením cookies na vašem počítači.Více informací
Souhlasím

Podpora


Datasheets
Version Date Type File Size
-
-
-
Manuály
Version Description Date Type File Size
-
Show moreShow less
-
-
-
Quick Installation Guides
Version Description Date Type File Size
-
Show moreShow less
-
-
-
Drivers
Version Description Date
-
Show moreShow less
-
Additional Downloads
Version Description Date
-
Show moreShow less
-
High Performance Hardware
  •     E 1.0 interface with 2.5GHz signalling
  •     2.3az 1000Base-SX standard
  •     Multi-mode fibre up to 550m (LC connector)
  •     802.3x Flow Control and full duplex operation
  •     Laser eye safety certified
  •     Hot-swappable

Advanced Functions
  •     9KB Jumbo frame
  •     802.1Q VLAN support
  •     802.1p priority queues support
  •     Promiscuous mode
  •     ACPI2.0 power management
  •     SNMP agent for integration with SNMP management
  •     D-Link Network Control Program

Operating Systems
  •     Windows 2000/2000 Server
  •     Windows 2003 Server/2003 Server x64 edition
  •     Windows XP/XP x64
  •     Linux for kernel 2.4.x and 2.6.x
Firmware pro produkt D-Link obsahuje software, který podléhá následující všeobecné veřejné licenci GNU (dále jen „GPL“) nebo všeobecné veřejné licenci GNU Lesser (dále jen „LGPL“). Další informace o podmínkách použití a přístup k použitému GPL či LGPL kodu naleznete zde:
 
http://tsd.dlink.com.tw/GPL.asp
 
Ve firmwaru tohoto produktu je použití GPL a LGPL kodu BEZ ZÁRUKY a jejich autorské právo náleží jednomu nebo více autorům. Více informací najdete v sekci GPL a LGPL kody pro tento produkt a v GPL a LGPL podmínkách použití.