Cookies
Our website uses cookies. By using the site you agree to our Cookie Policy. Learn more
OK

Support


Datasheets
Version Date Type File Size
-
-
-
Manuals
Version Description Date Type File Size
-
Show moreShow less
-
-
-
Additional Downloads
Version Description Date
-
Show moreShow less
-
Πρότυπα
  • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
  • IEEE 802.3u 100BASE-FX Fast Ethernet
  • ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
  • IEEE 802.3x Flow Control

Πρωτόκολλο
  • CSMA/CD

Data Transfer Rates
Ethernet:
    • 10Mbps (half duplex)
    • 20Mbps (full duplex)
  • Fast Ethernet:
    • 100Mbps (half duplex)
    • 200Mbps (full duplex)

Τοπολογία
  • Star

Καλώδια δικτύου
  • 10BASE-T:
    • 2-pair UTP Cat. 3, 4, 5 (100 m)
    • EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m)
  • 100BASE-TX:
    • 2-pair UTP Cat. 5 (100 m)
    • EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m)
  • 100BASE-FX:
    • Multi-mode (62.5/125 um or 50/125 um fiber cabling με SC connector)

Θύρες
  • 10/100Mbps port x 16

>Media Interface Exchange
  • Auto-negotiation of MDI-II/MDI-X για όλες τις 10/100Mbps θύρες
Twisted-pair Rx Reverse Polarity
  • Auto-correction

LED
  • Για την συσκευή: Power
  • Για τις θύρες: 100Mbps speeds, Link/activity

Μέθοδος μετάδοσης
  • Store-and-forward

MAC Address Table
  • 4K entries για κάθε συσκευή

Packet Filtering Rates
  • Ethernet: 14,880 pps για κάθε θύρα (half-duplex)
  • Fast Ethernet: 148,800 pps για κάθε θύρα (half-duplex)
Packet Forwarding Rates
  • Ethernet: 14,880 pps για κάθε θύρα (half-duplex)
  • Fast Ethernet: 148,800 ppsγια κάθε θύρα (half-duplex)
RAM Buffer
  • 256KB για κάθε 8 θύρες

Flow Control
  • IEEE 802.3x flow control για κάθε θύρα 10/100Mbps σε full duplex
  • Back pressure για κάθε θύρα 10/100Mbps σε half duplex

Τροφοδοσία
  • 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
  • Εσωτερικό τροφοδοτικό

Κατανάλωση ενέργιας
  • 39 watts (max.)

Εξαερισμός
  • 12V - 0.09A DC fan x 1

Θερμοκρασία λειτουργίας
  • 0 - 50 C

Θερμοκρασία αποθήκευσης
  • -30 - 60 C

Υγρασία

  • 5% - 95% non-condensing

Διαστάσεις
  • 441 x 207 x 44 mm
  • 19-inch rack-mount width, 1 U height

Βάρος
  • 2.55 kg

Πιστοποιήσεις (EMI)
  • FCC Class A
  • CE Class A
  • C-Tick
  • VCCI Class A
  • BSMI Class A

Ασφάλεια
  • UL (UL1950)
  • CSA (CSA950)
  • TUV/GS (EN60950)