Cookies
Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met onze Cookie Policy. Lees meer
OK

Ondersteuning


Datasheets
Versie Datum Type Bestandsgrootte
-
-
-
Handleidingen
Versie Beschrijving Datum Type Bestandsgrootte
-
Show moreShow less
-
-
-
Snelle Installatie Gidsen
Versie Beschrijving Datum Type Bestandsgrootte
-
Show moreShow less
-
-
-
Drivers
Versie Beschrijving Datum
-
Show moreShow less
-
Additionele Downloads
Versie Beschrijving Datum
-
Show moreShow less
-
High Performance Hardware
  •     E 1.0 interface with 2.5GHz signalling
  •     2.3az 1000Base-SX standard
  •     Multi-mode fibre up to 550m (LC connector)
  •     802.3x Flow Control and full duplex operation
  •     Laser eye safety certified
  •     Hot-swappable

Advanced Functions
  •     9KB Jumbo frame
  •     802.1Q VLAN support
  •     802.1p priority queues support
  •     Promiscuous mode
  •     ACPI2.0 power management
  •     SNMP agent for integration with SNMP management
  •     D-Link Network Control Program

Operating Systems
  •     Windows 2000/2000 Server
  •     Windows 2003 Server/2003 Server x64 edition
  •     Windows XP/XP x64
  •     Linux for kernel 2.4.x and 2.6.x
Dit D-Link product bevat software code welke ontwikkeld is door derden, waaronder software code die valt onder de GNU General Public License ("GPL") of GNU Lesser General Public License ("LGPL"). Indien van toepassing: de voorwaarden van de GPL en LGPL en informatie over het verkrijgen van toegang tot de GPL-code en LGPL-code die in dit product zijn gebruikt, zijn hier voor u beschikbaar:
 
http://tsd.dlink.com.tw/GPL.asp
 
De GPL-code en LGPL-code die gebruikt is in dit product wordt gedistribueerd ZONDER ENIGE GARANTIE en is onderworpen aan de auteursrechten van een of meer auteurs. Voor meer informatie, zie de GPL-code en de LGPL-code voor dit product en de voorwaarden van de GPL en LGPL.