Cookies
Our website uses cookies. By using the site you agree to our Cookie Policy. Learn more
Ok

1000BASE-SX multi-mode SFP transceiver

DEM-312GT2

Share

Η νέα γραμμή από τη D-Link που περιλαμβάνει πομποδέκτες Gigabit Interface Converters (GBIC) και Small Form-Factor Pluggables (SFP) αποτελεί κορυφαίο συνδυασμό απόδοσης και οικονομίας. Οι νέοι πομποδέκτες Gigabit της D-Link διατίθενται σε δύο νέοι πομποδέκτες σε δύο μεγέθη: τυπικό (GBIC) ή (SFP)/mini-GBIC.

Ο DEM-312GT2 αποτελεί έναν πολυτροπικό πομποδέκτη SFP/(miniGBIC) υψηλής απόδοσης των 1310nm. Υποστηρίζει λειτουργία full duplex, ταχύτητες Gigabit σε πολυτροπικές οπτικές ίνες για αποστάσεις μέχρι 2 χιλιομέτρων σε οπτικές ίνες διατομής 62,5µm ή 50µm. Η μονάδα διαθέτει μεταλλικό περίβλημα για μειωμένη EMI και μεγαλύτερη ανθεκτικότητα. Το DEM-312GT2 διαθέτει δυνατότητα hot-plug και υποστηρίζεται από βασική υποστήριξη 3 ετών και δωρεάν τεχνική υποστήριξη.

* Οι συσκευές τρίτων κατασκευαστών πρέπει να πληρούν τις καθορισμένες και υποστηριζόμενες προδιαγραφές προτύπων

 

Η εμφάνιση του προϊόντος μπορεί να διαφέρει από την φωτογραφία.

  • Ταχύτητες Gigabit σε πολυτροπικές οπτικές ίνες
  • Με δυνατότητα hot-plug (αλλαγή εν ώρα λειτουργίας)
  • Υποστήριξη πολλών κατασκευαστών/συσκευών
Additional Downloads
Version Description Date
Download D1
CE Declaration
Show moreShow less
27/9/2006 12:00:00 πμ
Download C1
CE Declaration
Show moreShow less
27/9/2006 12:00:00 πμ

How to get the
DEM-312GT2

D-Link Assist Services

Business Benefits

"We haven’t deployed anything other than D-Link in the microwave network. We figured out that this is best of breed stuff. We built a network that we’re really proud of."
James W. Breeden
CEO, LiveAir Networks
Hardware revisions
Downloads can vary across product revisions.

Επικοινωνία


D-Link Hellas
Μιχαλακοπούλου 38
11528, Αθήνα

Πωλήσεις: 213 0020352
(E-Mail: gr-sales@dlink.com)

Υποστήριξη: 213 0020353
(E-Mail: gr-support@dlink.com)